Hakkımızda

Sohbet siteleri 1998 yılından itibaren farklı isimmler ve alt yapılar ile günümüze kadar gelmiştir.Yetiskin.gen.tr, 2018 yılında yeni nesilin daha kolay anlayabileceği yazılım ve ara yüz ile ön plandadır.İnsanların geçmişte yakalayamadığı heyecan yaratan sohbet ortamını oluşturmaktan sorumludur.

Yetişkin sohbet ekibi olarak, giriş yapan kullanıcıların kaliteli hizmeti en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak başka bir amacımız arasındadır. Bir çok kişi, yetişkin sohbet ile kafa dağıtmak veya boş zamanını eğlenceli şekilde değerlendirme planı yaparak girdiğini bilmekteyiz.

Yetişkin odalarında bazı alternatif girişler sunulmuştur, bunlar; Masa üstü ,Cep Telefonu, Laptop ve Tablet gibi cihazları kullanarak bağlantı kurmanızı sağlar.

Yetişkin odalarında her birey kendinden sorumludur.Öğrenmek istediğiniz konuları #Yardim odasına giriş yaparak yöneticilerden bilgi alabilirsiniz.

Yetişkin bireylerin ,olgun kişiliklerin yoğunla takip ettiği Yetiskin.gen.tr ,18 yaş üzeri chat hizmeti sağlar bu maddenin bilincinde olalım.

Yetişkin odaların daha kaliteli hizmet sağlaması için ,öneri ve görüşlerinizi admin@Yetiskin.gen.tr adresine mail ile iletebilirsiniz.